KONST / Ramar / Ramar 9401289
nr 940 1289
Ramar
1 par, förgyllda, 1800-tal, ramens innermått: 32x39
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 februari 2015
kl 18:12:06
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)